Informacje nt. Konkursu Chóralnego MUSICA VERA

 

Szanowni Państwo,
mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Chóralnym w ramach I Festiwalu Muzyki Sakralnej MUSICA VERA, który odbędzie się 22 października bieżącego roku w Toruniu.
W konkursie mogą wziąć udział wszystkie zespoły amatorskie wszystkich wyznań chrześcijańskich. W pierwszej edycji Konkursu ilość członków każdego zespołu jest dowolna.

Wśród członków Jury znajdą się takie znakomitości świata muzycznego jak ks. prof. Kazimierz Szymonik (Warszawa), prof. Tadeusz Olszewski (Warszawa) czy prof. Jan Łukaszewski (Gdańsk).

Konkurs Chóralny otworzy nowo powstały w Toruniu Festiwal Muzyki Sakralnej MUSICA VERA (link:  https://web.facebook.com/festival.musicavera/).Gospodarzem Konkursu, jak i całego festiwalu jest toruński zespół specjalizujący się w wykonawstwie muzyki sakralnej Schola Cantorum Thorunensis (link: https://web.facebook.com/schola.cantorum.thorunensis/). Dyrektorem artystycznym Festiwalu jest Paweł Głowiński, założyciel i dyrygent Schola Cantorum Thorunensis.
Szczegółowe informacje na temat Konkursu znajdą Państwo w Regulaminie znajdującym się w załączniku. Przesyłamy również Kartę Zgłoszenia.


Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału we współzawodnictwie o atrakcyjne nagrody.

 

WYSZUKAJ W SERWISIE

Tytuł wpisu Treść wpisu